Doporučujeme

Doporučujeme partnerský hotel: Hotel Skanzen Velehrad

Hotel Skanzen

Hotel Skanzen

Hotel se nachází v turistickém komplexu SKANZEN Modrá, kde se nachází nové Centrum slováckých tradic s palenicí, Archeoskanzen Modrá a sladkovodní biotop Živá voda. Při pobytu u nás, tak můžete využít stylového ubytování v atraktivním prostředí známé turistické oblasti na Slovácku.

Převážná část pokojů je situována s výhledem na Archeoskanzen, Živou vodu, do okolní přírodní krajiny. Všechny pokoje jsou umístěny v hotelovém traktu mimo restauraci, což ubytovaným hostům zaručuje ničím nerušený pobyt. Hotel Skanzen se nachází v atraktivním prostředí turistického komplexu, nabízí zajištění firemních akcí, školení, rodinných oslav a svatebních hostin. V bezprostřední blízkosti hotelu mohou hosté využít monitorované parkoviště a přírodní biotop ke koupání.

Skanzen Modrá s.r.o.
Modrá 227, 687 06 Velehrad

tel.: +420 572 508 034

Web: Hotel Skanzen
Email: recepce@hotelskanzen.cz

Doporučujeme partnerský penzion: Penzion Panský Dům, Rožmitál pod Třemšínem

Penzion Panský Dům

Penzion Panský Dům

Penzion Panský dům***, se nachází v historickém centru malebného města Rožmitál pod Třemšínem.
Svou polohou je ideálním místem pro výlety po okolních památkách a muzeích či krásné přírodě nově otevřeného vojenského prostoru CHKO Brdy.
Penzion ubytuje až 50 hostů, všech 20 pokojů má vlastní sociální zařízení, TV a wifi a jsou nekuřácké. Jeden dvoulůžkový pokoj je bezbariérový. V ceně pobytu je snídaně, úschovna kol a lyží a uzavřené parkoviště.
Pro odpočinek hostů je připraveno letní venkovní posezení, koutek pro děti, půjčovna kol, stolní fotbálek a společenské hry.

Penzion Panský dům
Náměstí 22
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: +420 602 465 798
Email: info@panskydumrozmital.cz
Web: http://panskydumrozmital.cz/

Odkazy:

Franck Alasseur
Ubytování Tixik.com
Víkendové pobyty pro dva