Hotel Heluan ****, Karlovy Vary

Hotel Heluan ****Hotel se nachází v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti léčivých pramenů (léčivé prameny jsou vzdáleny pouhým 50 m od hotelu). Svým hostům nabízí ojedinělý pohled na Zámecké lázně, Zámeckou, Tržní a Vřídelní kolonádu.

Jen několik kroků Vás dělí od historického jádra s léčivými prameny a lazeňských zařízení. Hotel Heluan je situován do historicky významné budovy karlovarské kolonády, postavené ve stylu secese, jejíž historie se datuje již od roku 1715. V blízkém okolí hotelu najdete mnoho značkových butiků, obchodů s typickými karlovarskými suvenýry jako jsou upomínkové předměty z vřídlovce, karlovarskou kosmetikou, karlovarské oplatky, likér Becherovka a sklo Moser.

Hotel Heluan**** nabízí ubytování v celkem 15 prostorných vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích s překrásnými štukovými stropy. V několika pokojích jsou také kachlová kamna či balkón s výhledem na město. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou a WC. Dále je vybaven fénem na vlasy, TV s výběrem satelitních programů, telefonem s vlastní volbou, minibarem a trezorem. Všem klientům je k dispozici župan po celou dobu pobytu. Nově nabízíme ZDARMA Wi-Fi připojení ve všech pokojích.

Léčebné a wellness procedury jsou zajištěné v sousedních Zámeckých lázních. Ty představují návrat k osvědčené tradici karlovarské lázeňské léčby v centrálním balneoprovozu, protože je to skutečně jediné místo, kde se klientovi dostane kompletní péče včetně maximálního využití originální karlovarské léčivé vody. Zámecké lázně využívají dvou vlastních pramenů Horního a Dolního Zámeckého pramene. Nejcennější drahokam Zámeckých lázní — bazén s termominerální vodou jediný tohoto druhu v České republice.

Skutečným a pomyslným středem celého objektu byl od počátku monumentání kamenný reliéf tváře „Ducha Pramenů“ — vládce a strážce všech karlovarských pramenů. Skutečnost, že tento tajemný vládce a ochránce karlovarských pramenů byl v roce 2001 po mnoha letech opět vzkříšen, je jistě báječná zpráva nejen pro ty lázeňské hosty, kteří se budou léčit v Zámeckých lázních, ale vůbec pro všechny návštěvníky i občany Karlových Varů.

Fotogalerie