Hotel Subterra ***, Ostrov

Hotel Subterra je tříhvězdičkový hotel, který se nachází v západní části podhůří Krušných hor a je mezičlánkem mezi střediskem zimních sportů Božím Darem (15 km) a světoznámými lázněmi Karlovými Vary (7 km).

Hotel nabízí ubytování v celkem 27 pokojích ve složení 4 x jednolůžkový pokoj, 2 x třílůžkový pokoj a 21 x dvoulůžkový pokoj. Všechny pokoje disponují LCD TV se satelitními programy, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC a WiFi připojením na internet.

Pro hotelové hosty je k dispozici útulná restaurace s kapacitou 55 míst a tanečním parketem, která je zaměřena na kachní a husí speciality.  Tyto prostory je vhodné využít také pro rodinné oslavy a svatby. V letních měsících mohou naši hosté využít letní terasu.

Pro chvíle relaxace je připraveno nově zařízené wellness centrum s whirlpoolem, finskou saunou, infra saunou, parní lázní a odpočinkovou zónou. Samozřejmostí je nabídka masáží.

Ostrov má ideální polohu díky tomu, že se nachází 15 km od centra Krušných hor, a na druhou stranu pouze 10 km od Karlových Varů. Díky vzdálenosti pouze 15 minut na obě strany a přijatelným cenám vybízí při pobytu v Ostrově k řadě výletům po západočeském lázeňském trojúhelníku ( Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně .

Fotogalerie